قیمت فروش بیت کوین به 6600 دلار میر سد؟

قیمت فروش بیت کوین به 6600 دلار میر سد؟

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

قیمت فروش بیت کوین به 6600 دلار میر سد؟

قیمت فروش بیت کوین به 6600 دلار میر سد؟

قیمت فروش بیت کوین

سه شنبه ۱۷ دسامبر – بیت کوین (BTC) با سرعت زیادی از قیمت ۶،۹۵۰ دلار به زیر ۶،۶۰۰ دلار در چند ساعت گذشته باز می گردد.

قیمت بیت کوین (Bitcoin) نزول شدیدی را تجربه می کند و تقریباً در مدت چند ساعت نزدیک به ۳۵۰ دلار کاهش می یابد. بیت کوین (BTC) روز را با ۶،۹۱۵ دلار آغاز کرد ، در این مرحله بزرگ ترین کریپتو کوین جهان قبل از سقوط به قیمت معاملات فعلی خود یعنی زیر ۶،۶۰۰ دلار ، تجارت (sideways) را ادامه داد. بیت کوین (BTC) در یک روز تقریباً ۵٪ ضرر کرد.

بیت کوین (BTC) با قیمت ۲۸۰۰ دلار می تواند مرحله بعدی باشد

هوروس هیوز (Horus Hughes) ، نویسنده Cointelegraph نوشت که اگر بیت کوین (BTC) نتواند سطح قیمت ۶،۶۰۰ دلاری را حفظ کند ، “معامله گران به دنبال قیمتی خواهند بود تا الگوی آشنای سقوط تا حمایت ترند لاین کانال نزولی بلند مدت را با قیمت ۶۴۰۰ دلار دنبال کنند.”

تحلیلگر کوین تلگراف به نام (Keith Wareing) نوشت که بیت کوین (BTC) همچنان به شدت به روند نزولی ادامه خواهد داد و حتی می تواند به پایین ترین قیمت در حدود ۲۸۰۰ دلار برسد. وی گفت: “با وجود اوضاع کلی ، روند نزولی می تواند به حداقل ۲۸۰۰ دلار طی ماه های آینده برسد.”

امروز بیت کوین (Bitcoin) و اتریوم (ETH) هر دو در حال تغییر هستند. آلتکوین برتر در معرض خسارات خطرناک نزدیک به ضررهای دو رقمی برای روز است که زیان های آن بیش از ۸٪ در روز است. هم اکنون این کوین دقیقاً زیر قیمت ۱۲۲ دلار معامله می شود.

در همین حال ، ایکس آر پی (XRP) ، سومین کوین بزرگ در بازار ، در حال حاضر ضرری دو رقمی را نشان می دهد ، با ضرر بیش از ۱۲ درصد در روز. ایک آر پی (XRP) در حال حاضر با قیمت ۰٫۰۱۸ دلار در هر کوین ، به زیر ۰٫۲۰ دلار برای اولین بار از اکتبر ۲۰۱۷ کاهش یافته است.

آلتکوین ها به شدت ضرر می کنند. چینلینک Chainlink (LINK) روزانه ضرر و زیانی بیش از ۱۳٪ را تجربه می کند ، در حالی که Cosmos (ATOM) و بیت کوین کش Bitcoin Cash (BCH) به ترتیب ۱۲٪ و ۱۰٪ ضرر کرده اند.در حال حاضر کل مارکت کپ کریپتوکارنسی حدود ۱۷۶٫۵ میلیارد دلار قیمت دارد و بیت کوین (Bitcoin) 67.6٪ از کل این میزان را تشکیل می دهد. برای مشاهده بهترین قیمت فروش بیت کوین به دلاریپتو https://dollarypto.com/ سر بزنید.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای bokharniroo.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:bokharniroo.ir | نقشه سایت